اخبار

بازدید مدیرعامل آبفای استان از عملیات اجرایی مهم ترین انفصال ناحیه مرکزی تهران

بازدید مدیرعامل آبفای استان از عملیات اجرایی مهم ترین انفصال ناحیه مرکزی تهران
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران و معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان از عملیات اجرای رفع مهم ترین انفصال ناحیه مرکزی واقع در چهارراه سیروس بازدید کردند و از نزدیک در جریان مراحل پایانی پروژه قرار گرفتند.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، در این بازدید که امروز پنج شنبه بیستم شهریور با حضور مدیرعامل و مدیر امور نظارت بر خطوط اصلی شرکت انجام شد، مسعودرضا ثامنی معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب از آخرین وضعیت این پروژه برای بهره برداری در یکی دو ماه آینده گزارشاتی ارایه کرد.
وی در تشریح عملیات اجرایی این انفصال گفت: انفصال چهار راه سیروس به عنوان مهم ترین و بزرگ ترین انفصال ناحیه مرکزی تهران در تقاطع خیابان شهید مصطفی خمینی با خیابان ۱۵ خرداد واقع شده است.

معاون مهندسی شرکت فاضلاب تصریح کرد: قطر این نقطه انفصال از شمال ۱۴۰۰ میلی متر، از جنوب وخروجی چهارراه ۱۶۰۰ میلی متر واز شرق ۶۰۰ میلی متر واز غرب ۱۲۰۰ میلی متر می باشد که در وسط چهارراه یک منهول بزرگ ۱۲ متری با اختلاف ارتفاع ۹متر درحال احداث است.

ثامنی در ادامه افزود: به دنبال رفع انفصال این نقطه امکان بهره برداری از ۴۷۹ کیلومتر شبکه فاضلاب ناحیه مرکزی از شمال تپه عباس آباد از شرق خیابان شریعتی از غرب محدوده ولیعصر و از جنوب خیابان مولوی میسر می شود. 
به گفته ثامنی با بهره برداری از شبکه و خطوط اصلی مناطق مرکزی امکان نصب ۸۹۳۲۴ فقره انشعاب در این محدود فراهم خواهد شد.
گفتنی است ناحیه مرکزی تهران با بیش از۳۰۰۰ هکتار مساحت شامل مناطق ۶،۷،۱۲ و بخشی از مناطق ۳و ۱۱ کانون اقتصادی اجتماعی شهر تهران است.
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۴۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.