اخبار

تجلیل از کارشناسان روابط عمومی شرکت

تجلیل از کارشناسان روابط عمومی شرکت
مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با اهداء لوح سپاس از کارشناسان روابط عمومی شرکت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، این مراسم با حضور مهندس کریمی مدیرعامل شرکت، مجید ریاضی سرپرست دفتر روابط عمومی و سید یدالله حسینی رئیس دفتر مدیرعامل در محل سالن کنفرانس دفتر مدیرعامل برگزار شد.

براساس این گزارش مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات،ایام شهادت امیرالمومنین(علیه السلام) را تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: یک مدیر زمانی می تواند حوزه خود را به خوبی مدیریت کند که اطلاعات کافی نسبت به محیط داشته باشد که این مهم به مدد یک روابط عمومی قوی محقق خواهد شد و  در همین رابطه مناسبت روز روابط عمومی را به همکاران روابط عمومی تبریک می گویم.

وی در ادامه به علم ارتباطات به عنوان اولین اساس در موضوع مدیریت اشاره کرد و افزود: روابط عمومی شرکت به عنوان پیوند دهنده فضای درون سازمانی و برون سازمانی است و با توجه به اینکه در حال حاضر در بحث لوله گذاری و... به پیشرفت 95درصدی رسیده ایم باید بر روی اطلاع رسانی بیش از پیش تمرکز داشته باشیم.

مدیرعامل یادآور شد: موضوعاتی چون بازچرخانی آب، محیط زیست، ارق به سازمان و کسب درآمدهای شرکت و فروش پساب از جمله موضوعاتی است که روابط عمومی می تواند بر روی آن کار کند و تبلیغات صورت دهد.

ریاضی نیز در این مراسم به تقویت ارتباط روابط عمومی با سایر بخش های شرکت اشاره کرد.

شایان ذکراست ،میرمجید ریاضی از اردیبهشت امسال با حفظ سمت مدیریت اموراداری و کارکنان عهده دار سرپرستی دفتر روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران است.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.