اخبار

ایمن سازی دکل مخابراتی ساختمان ستاد شرکت فاضلاب تهران

ایمن سازی دکل مخابراتی ساختمان ستاد شرکت فاضلاب تهران
دکل مخابراتی ساختمان ستاد شرکت فاضلاب تهران ایمن سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران؛ آرزو تاج احمدی مدیر دفتر انفورماتیک با اعلام این خبر گفت: اجرای این عملیات به منظور اطمینان از پایدارسازی و استحکام دکل و افزایش ضریب اطمینان برقراری ارتباطات رادیویی صورت گرفت.

وی به بررسی وضعیت آنتن ها و ایمن سازی نگهدارنده های دکل اشاره کرد و افزود: پروژه ایمن سازی دکل مخابراتی شامل رگلاژ ساختار دکل، اصلاح زاویه هر وجه دکل با تکیه گاه، متصل کردن عصایی ها به پل های ارتباطی بین ستون ها، اضافه کردن تعداد کابل های مهاری و تعویض کابل های فرسوده، اصلاح کابل های مهاری، بررسی ساختار سیستم زمین دکل و بهینه سازی فونداسیون پایه ها، استانداردسازی وزن دکل و دوبل کردن صفحات تعادل به طور کامل انجام شد.

تاج احمدی در ادامه گفت: با انجام حفاری و مشخص شدن پل بین ستون های اصلی برای اتصال عصایی ها، تعداد کابل های مهار کننده افزایش پیدا کرد و دو گارد در ارتفاع 15 و 30 متری دکل برای حفظ تعادل بیشتر دکل و جلوگیری از ارتعاشات با موفقیت نصب شد.

مدیر انفورماتیک شرکت فاضلاب تهران ضمن اشاره به بازدید و بررسی سیستم چاه ارت و سیستم روشنایی دکل خاطر نشان کرد: شناسنامه تمام رادیو های دکل نیز برای دریافت مجوز و رجیستری آنها طبق ضوابط سازمان مقررات رادیویی نیز تهیه گردید.

 دکل های مهاری به دکل هایی گفته می شود که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردد. این نوع دکل ها به دلیل وزن پایین و سبکی مزیت دارد و در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد، استفاده می شود. اغلب در شبکه تلفن همراه، رادیو و بیسیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

۷ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.