اخبار

تمام ظرفیت واحدهای5و6 تصفیه خانه فاضلاب جنوب تا پایان امسال وارد مدار بهره برداری می شود

تمام ظرفیت واحدهای5و6 تصفیه خانه فاضلاب جنوب تا پایان امسال وارد مدار بهره برداری می شود
مدیر نظارت بر بهره برداری از واحدهای 5و6 تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران از تعمیرات و برطرف شدن نواقص واحدهای5و6 این تصفیه خانه خبر داد و گفت: این واحدها با توجه به تامین قطعات و رفع نواقص تا پایان امسال با تمام ظرفیت وارد مدار بهره برداری خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، بهنام قاسمی در این باره گفت: علی رغم نواقصی که در واحدهای 5و6 تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران وجود داشته در شش ماه ابتدایی امسال بیش از 20 میلیون متر مکعب پساب در این واحدها تولید شده است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای امسال تاکنون 400 مورد خرید و مناقصه برای تامین قطعات و تعمیرات ضروری به ارزش 79 میلیارد ریال برگزار شده است و پیش بینی می کنیم تا پایان سال ظرفیت بخش مایع به طور کامل در مدار قرار گیرد.

وی رفع نواقص و تعمیرات و استفاده از تمام ظرفیت واحدهای 5و6 تصفیه خانه را اولویت کاری خود عنوان کرد و گفت: سیستم گندزدایی تصفیه خانه به همت پرسنل داخلی تصفیه خانه راه اندازی شد و در مدار بهر برداری قرار گرفت همچنین بخش های سولفورزدایی و بخش گاز تصفیه خانه نیز به دلیل تحریم ها و وارداتی بودن قطعات از مدار خارج بودند که به کمک پیمانکاران داخلی  تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.