اخبار

گرامیداشت روز ملی آتش نشانی و ایمنی در شرکت فاضلاب تهران

گرامیداشت روز ملی آتش نشانی و ایمنی در شرکت فاضلاب تهران
مراسم روز ملی ایمنی و آتش نشانی صبح امروز در محل تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، صبح امروز مراسم روز ملی ایمنی و آتش نشانی  با حضور معاون مهندسی و توسعه و معاون مالی و پشتیبانی شرکت فاضلاب تهران، معاونین مالی و پشتیبانی و واحد HSE آبفای استان تهران و شرکت های زیر مجموعه  و همچنین رئیس آتش نشانی منطقه 4 در تصفیه خانه غرب تهران برگزار شد.

در این مراسم گزارش کاملی از  اقدامات و فعالیت های انجام شده و در حال انجام  واحد ایمنی و بهداشت شرکت فاضلاب تهران ارائه شد.

سید محمد میرحسینی معاون مالی و پشتیبانی شرکت فاضلاب تهران با اشاره به حجم پروژه های عمرانی و تعدد نیروی انسانی در شرکت های آب و فاضلاب و لزوم رعایت موارد ایمنی، گفت: در سالهای اخیر اقدامات خوبی در بخش ایمنی کارگاه ها در شرکت فاضلاب انجام شده است و امیدواریم با استفاده از تجارب ارزشمند سازمان آتش نشانی تهران ضریب ایمنی در طرح فاضلاب ارتقا یابد.

همچنین مسعود رضا ثامنی معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران گفت: اقدامات حوزه ایمنی و اجرایی فاضلاب در سطح شهر تهران همواره الگویی برای سایر سازمان ها بوده و حتی شهرداری تهران نیز از این فعالیت ها الگو گرفته است.

گفتنی است در حاشه این مراسم مانور اطفاء حریق و امداد و نجات در تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران با هدف افزایش آمادگی در برابر حریق احتمالی در پروژه های فاضلاب تهران و پیشگیری از سرایت آن و کاهش خسارات مالی و جانی، برگزار شد.

الهام موحد رئیس گروه HSE شرکت فاضلاب تهران در این باره گفت: این مانور بر اساس برنامه زمان بندی و سناریوی از پیش طراحی شده با حضور تیم عملیاتی سازمان آتش نشانی و اورژانس آغاز و با نجات مصدوم و اطفاء آتش بصورت موفقیت آمیز اجرا شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.