اخبار

مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران خبر داد:

پیشرفت 95 درصدی اجرای شبکه فاضلاب مناطق مرکزی تهران

پیشرفت 95 درصدی اجرای شبکه فاضلاب مناطق مرکزی تهران
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران از پیشرفت 95درصدی عملیات اجرای شبکه جمع آوری وانتقال فاضلاب مناطق مرکزی(CN) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران عباس ثامتی با اعلام این خبر گفت: شبکه فاضلاب طراحی شده برای مناطق مرکزی تهران در حدود2 هزار کیلومتر بوده است که تاکنون یک هزار و 900 کیلومتر آن اجرا و لوله گذاری شده است.

وی در ادامه افزود: از میزان شبکه باقی مانده حدود30 کیلومتر آن تا پایان امسال اجرا خواهد شد.

ثامتی با اشاره به رفع انفصالات در نواحی مرکزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در 5 نقطه رفع انفصال انجام شده که می توان به تقاطع جمهوری- ظهیرالاسلام با قطر 700 میلیمتر، خیابان کاج ضلع شمالی بیمارستان خانواده با قطر 300 میلیمتر، خیابان سعدی از خیابان صفا تا خیابان قاعدی با قطر 300 میلیمتر، خیابان مولوی تقاطع وحدت اسلامی با قطر 300 میلیمتر، فرعی های خیابان مولوی اشاره کرد.

وی به رفع نقاط انفصال مهم تا پایان سال اشاره کرد و گفت:رفع 3 مورد انفصال در تقاطع خیابان امیرکبیر و مصطفی خمینی باقطر 700 میلیمتر ، تقاطع سی تیر و فیاض بخش درب شمالی پارک شهر، اطراف کاخ دادگستری نیز تا پایان سال در دستور کار شرکت فاضلاب قرار دارد.

با رفع نقاط انفصال و تکمیل خطوط انتقال این محدوده برای نصب انشعابات به آبفای مناطق 2 و 4 تحویل داده می شود.

به گفته ثامتی قطر لوله گذاری شبکه در این مناطق از 250 تا700 میلیمتر است که به دلیل واقع شدن مراکز تجاری متعدد شامل سفارتخانه ها، ادارات دولتی و وزارتخانه ها در این محدوده اجرای شبکه با شرایط ویژه ایی همراه است.

ناحیه مرکزی تهران مناطق12،13،14،15،16.20 شهرداری تهران را شامل می شود و با اتمام پروژه، فاضلاب مناطق مرکزی از طریق خط انتقال 1800 میلیمتر به تونل فاضلابرو شرق منتقل می شود.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.