اخبار

مدیر امور بازرگانی شرکت فاضلاب تهران:

از ابتدای امسال تاکنون 160 کیلومتر عقد قرارداد برای اجرای لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب داشتیم

از ابتدای امسال تاکنون 160 کیلومتر عقد قرارداد برای اجرای لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب داشتیم
مدیر امور بازرگانی و دفتر قراردادهای شرکت فاضلاب تهران گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 11قرارداد برای اجرای 160 کیلومتر لوله گذاری با اعتباری بالغ بر یک هزار و 253 میلیارد ریال در شرکت فاضلاب تهران منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، پژمان مهاجری به برنامه شرکت تا پایان سال اشاره کرد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال نیز برای 175 کیلومتر اجرای شبکه ابلاغ قرارداد و انتخاب پیمانکار خواهیم داشت.

وی در ادامه افزود: عمده مناطقی که در رابطه با آنها انعقاد قرارداد اجرای شبکه داشته ایم مناطق 21و22 و در سایر مناطق به صورت نقاط انفصال بوده است.

مهاجری در ادامه به تامین تجهیزات مدول های واحدهای 1-6 تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران اشاره کرد و گفت:  بنا به درخواست معاونت بهره برداری 2 قرارداد نیز در خصوص تامین لوازم یدکی واحدهای تصفیه خانه فاضلاب جنوب جمعا به ارزش44 میلیارد ریال نیز از ابتدای امسال منعقد شده است.

به گفته مهاجری پیمانکاران دو پروژه احداث ساختمان آزمایشگاه مرجع و و خرید تجهیزات ساختمان اسکادا نیز طی فرآیند برگزاری مناقصه تا اوایل مهر ماه مشخص خواهند شد.

در بخش موجودی انبار  و تامین لوله و اتصالات نیز 116 کیلومتر لوله با اقطار 250، 400، 500 و 600 میلیمتر و یک هزار منهول پلی اتیلن نیز به ارزش 140 میلیارد ریال تهیه و خریداری شده است.

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.