اخبار

نخستین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت فاضلاب در سال 98 برگزار شد

نخستین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت فاضلاب در سال 98 برگزار شد
نخستین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار با حضور مدیر عامل، معاون بهره برداری، معاون مهندسی و توسعه، نماینده شورای اسلامی کار و کارشناسان بهداشت و ایمنی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، الهام موحد در این جلسه با بیان اینکه کارگاه‌های بالای 25 نفر کارگر طبق ماده 93 قانون کار مکلف به تشکیل کمیته  حفاظت فنی و بهداشت کار هستند،  گفت: برگزاری جلسات این کمیته از این پس به صورت منظم تشکیل و مسایل و مشکلات حفاظتی و بهداشتی کار در کارگاه های اجرای طرح فاضلاب بررسی می شود.

رئیس گروه بهداشت، ایمنی و محیط زیست افزود: بیانیه اول ایمنی کار شرکت مهندسی آبفا کشور، نتایج ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار، بازرسی ماشین آلات و تجهیزات کارگاه ها، وضعیت کپسول های اطفاء حریق ابنیه شرکت، ایمنی کارگاهی و چگونگی حضور فعال در کمپین روز جهانی فشار خون از موضوعات طرح شده در این جلسه بوده و مصوباتی در راستای بهبود سلامت محیط کار  در این کمیته تصویب شد.

کمیته‌های حفاظت فنی و ایمنی به سبب آشنایی اعضای آن نسبت به محیط کار، تخصص اعضا و همچنین با توجه به وظایف تدوین شده برای کمیته و تشکیل جلسات کاربردی و علمی، قادر خواهند بود سلامت کامل را در عوامل چرخه تولید از مواد اولیه تا منابع انسانی تضمین کنند.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.