اخبار

مدیرعامل در جلسه با پرسنل بهره برداری:

توانایی مهندسین و کارشناسان واحد بهره برداری شرکت را باید ارج نهاد

توانایی مهندسین و کارشناسان واحد بهره برداری شرکت را باید ارج نهاد
مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران در جلسه بررسی مسائل عملیاتی در واحد بهره برداری شرکت با اشاره به اینکه بایستی توانایی مهندسین و کارشناسان واحد بهره برداری شرکت را ارج بنهیم، گفت: متخصصین واحد بهره برداری باید به این خودباوری برسند که برای استان الگو باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران، نشست مدیرعامل شرکت با معاون،مدیران وکارشناسان حوزه معاونت بهره برداری صبح امروز در محل سالن کنفرانس دفتر مدیرعامل برگزار شد.

در این جلسه که مهندس مصرزاده معاون بهره برداری به همراه مدیر بخش تعمیرات و نگهداری، مدیر دفتر انرژی، مدیران تصفیه خانه های محلی، سرپرست نظارت بر بهره برداری واحدهای تصفیه خانه جنوب و کارشناسان آزمایشگاه حضور داشتند و به طرح مسائل پیش رو پرداختند.

در بخش فنی و اجرایی کارشناسان درخواست هایی از قبیل اعزام برای آموزش و بازدید از طرح های مشابه در کشور، لزوم هماهنگی درون سازمانی با سایر واحدها از جمله واحد فنی، موضوع ساماندهی نحوه تهیه تخصصی داروها و تجهیزات آزمایشگاهی، توجه به موضوع بومی سازی تجهیزات بخش نیروگاهی تصفیه خانه و تشکیل کارگروه فراسازمانی و... مطرح کردند.

استقرار پزشک در محل تصفیه خانه فاضلاب جنوب برای رفاه پرسنل، بررسی موضوع قراردادهای پرسنل حجمی در معاونت بهره برداری، موضوع رفت و آمد کارکنان به تصفیه خانه و سرویس نیز از موضوعات عنوان شده در بخش پرسنلی بود.

مدیرعامل ضمن تاکید بر پیگیری موضوعات طرح شده، خاطر نشان کرد: طرح این مباحث نشان دهنده آن است که همگی پرسنل شاغل در بهره برداری در تلاش هستند که کار به نحو احسنت و منحصر به فرد انجام شود و باید به مرحله ایی برسیم که سایر استان ها و سایر شرکت ها در تهران زمانی که بخواهد به یک الگوی مرجع مراجعه داشته باشد به بهره برداری شرکت فاضلاب تهران رجوع کنند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.