اخبار

مسابقات ورزشی مختلف به مناسبت دهه مبارک فجر

مسابقات ورزشی مختلف به مناسبت دهه مبارک فجر
مسابقات ورزشی میان شرکت های آب و فاضلاب استان تهران در 23 رشته ورزشی برگزار شد .

 این دوره از مسابقات جام دهه فجر ویژه کارکنان شرکت های آب و فاضلاب استان تهران از ابتدای دهه فجر شروع و تا 24بهمن ماه با برگزاری مسابقه فینال و مراسم اختتامیه به پایان می رسد.

براساس این گزارش در مسابقات وانرپلو مدیران دهه فجر 97 که به میزبانی شهرها و شهرک های غرب در موسسه فرهنگی ورزشی برگزار شد، تیم های شرکت فاضلاب تهران و آبفای استان تهران مقام نخست مشترک را کسب کردند.

در مسابقات شنا بانوان در رشته شنا آزاد  رده سنی 30 تا 35 سال محنا اخلاقی و در شنا 50 متر آزاد فائزه موسی زاده  مقام سوم را کسب کردند که این مسابقات به میزبانی آبفای جنوب غربی برگزار شد.

در مسابقات شنا مدیران در رشته کرال سینه آقایان بهروز آرام در رده سنی 50 سال به بالا و مهرداد نابغه در رده سنی 40  تا 49 به ترتیب مقام اول و مقام دوم را کسب کردند.

برندگان مسابقات بدمینتون بانوان به مناسبت دهه فجر در دو گروه پیشرفته و غیر پیشرفته برگزار شد که خانم ها مینا زرقونی و ملیحه چراغعلی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند و خانم ها پیام نورایی و فاطمه علی فلاح مقام سوم مشترک  را کسب کردند.

در گروه بدمینتون غیر پیشرفته خانم ها زهرا طاهران پور و مهدیه برومند به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند و خانم ها زهرا خدابخش و سمیه داوود آبادی( از شرکت تامین و تصفیه) مقام سوم مشترک  را کسب کردند.

همچنین آقای علی هاوشکی در مسابقات شطرنج آقایان به میزبانی آبفای منطقه پنج مقام دوم را کسب کرد.

 

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.